2015 12 07

„Logipolija taurė 2015“ – didžiausias vaikų žiemos teniso turnyras Lietuvoje

Gruodžio 3-6 dienomis Vilniaus SEB arenoje vyko vaikų teniso turnyras „Logipolija taurė 2015“. Trečius metus iš eilės vykstantis turnyras išsiskiria dalyvių gausa. Šiais metais turnyre dalyvavo net 90 jaunųjų tenisininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Utenos, Palangos miestų. Dalyviai varžėsi dvejose skirtingose amžiaus grupėse – iki 10 ir 16 metų.
„Logipolija taurė 2015“ dalyviai
„Logipolija taurė 2015“ dalyviai / 15min nuotr.

Jauniausiųjų amžiaus grupėje berniukų tarpe nepralenkiamas buvo Vilniaus teniso akademijos  auklėtinis Rojus Mockus, kuris finale rezultatu 5:3 4:1 nugalėjo klaipėdietį Artiomą Konovalovą (teniso klubas „Tennis star“).

Mergaičių amžiaus grupėje iki 10 metų nugalėtoja tapo Simona Legačinskaitė (Vilniaus teniso akademija) finale įveikusi kitą Vilniaus teniso akademijos sportininkę Medą Rimaitę (4:1, 4:2).

Vyriausiųjų – šešiolikmečių merginų amžiaus grupėje nugalėtoja tapo vilnietė Alisa Gaivoronskytė rezultatu 6:2, 6:2 nugalėjusi klaipėdietę Niką Novikovą.

Vaikinų grupėje iki 16 metų užtikrintai varžovus įveikė ir nugalėtoju tapo šiauliškis Domantas Šakinis. Finale jis rezultatu 6:4 6:1 nugalėjo Vilniaus teniso akademijos auklėtinį Igną Čipkų.

Šešiolikmečiai varžėsi ir devetų mačuose. Šešiolikmečių mergaičių dvejetų nugalėtojomis tapo vilnietė Fausta Zykutė ir šiauliškė Evelina Vitkevičiūtė įtikinamai nugalėjusios seseris iš Klaipėdos Mariją Mitrokhiną ir Dariją Mitrokhiną rezultatu 6:3, 6:2.

Vaikinų grupėje pirmąją vietą iškovojo duetas iš Šiaulių teniso mokyklos – Domantas Šakinis ir Matas Bružas, kurie 6:4, 6:3 nugalėjo Justą Trainauską ir Matą Vasiliauską.

Logipolija turnyras  startavo iš kart po dvylikamečių tarptautinio teniso turnyro „Vilnius tennis academy cup“, kuris sutraukė net 115 sportininkų iš 10 Europos šalių – Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Norvegijos, Ukrainos, Didžiosios Britanijos, Olandijos, Vokietijos ir Švedijos.

Šio turnyro vienetų nugalėtojais tapo Lenkijos atstovas Maks Kasnikowski ir Ksenia Aleshina (Rusija). Dvejetų čempionų titulus iškovojo Lenkijos ir Olandijos pora Maks Kasnikowski ir Freek Van Donselar, o merginų grupėje – Rusijos atstovės Ksenia Aleshina ir Vladislava Petrovskaja.