2014 12 08

„Logipolija“ teniso turnyras sukvietė 130 vaikų iš visos Lietuvos

Gruodžio 4 – 7 dienomis Vilniaus SEB arenoje vyko vaikų teniso turnyras „Logipolija taurė 2014”. Antrus metus iš eilės vykstantis turnyras išsiskiria dalyvių gausa. Šiais metais turnyre dalyvavo net 130 jaunųjų tenisininkų iš visos Lietuvos. Dalyviai varžėsi trijose skirtingose amžiaus grupėse – iki 10, 12 ir 16 metų.
Logipolija taurė 2014
Logipolija taurė 2014 / organizatorių nuotr.

Jauniausiųjų amžiaus grupėje berniukų tarpe nepralenkiamas buvo Europos centro teniso klubo auklėtinis Germanas Dumsė, finale rezultatu 4:0 4:1 nugalėjęs Levin Usevald (VšĮ „Tenisas). Trečiąją vietą iškovojo šiaulietis Haroldas Kulnys mažajame finale įveikęs Vilniaus teniso akademijos auklėtinį Rojų Mockų.

Mergaičių amžiaus grupėje iki 10 metų nugalėtoja tapo visas 5 pergales iškovojusi Anastasija Adeikytė (Vilniaus teniso akademija) finale įveikusi Smiltę Bakytę iš Kauno. Trečiąją vietą iškovojo Gabrielė Strolytė (Vilniaus teniso akademija).

Berniukų amžiaus grupėje iki 12 metų čempionu tapo Vilniaus teniso akademijos auklėtinis Justas Trainauskas finale įveikęs Klaipdėdos teniso akademijos „Tennis star“ auklėtinį Egor Shestakov. Mergaičių grupėje geriausia buvo turnyro šeimininkė Gabrielė Česonytė. Finale ji nugalėjo Adeliną Norvaišytę (Utenos teniso klubas „Pasaga“).

Vyriausiųjų – šešiolikmečių merginų amžiaus grupėje nugalėtoja tapo vilnietė Alisa Gaivoronskytė (treneris Jegor Kronov). Antrąją vietą užėmė Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Ieva Čeilutkaitė. Vaikinų grupėje iki 16 metų varžėsi daugiausiai – 27 dalyviai. Užtikrintai visus varžovus įveikė ir nugalėtoju tapo Emilis Rusakevičius. Finale jis rezultatu 6:2 6:1  nugalėjo Kauno teniso akademijos auklėtinį Henriką Traškin. Trečiosios vietos nugalėtoju tapo Domantas Šakinis (Šiauliai) mažajame finale rezultatu 6:3 6:3 įveikęs Gytį Lapinską (Klaipėdos teniso akademija).

Vaikų teniso turnyras „Logipolija taurė 2014” vyko antrus metus iš eilės. Pirmąjį gruodžio savaitgalį vykstantis turnyras sutraukė 130 dalyvių iš visos Lietuvos.