2015 02 14

Luca Vannis tęsia svajonės žygį Brazilijos teniso turnyre

Tik po kvalifikacijos į pagrindines „Brasil Open 2015“ varžybas patekęs Italijos tenisininkas Luca Vannis iškovojo teisę žaisti pusfinalyje. 149-ą vietą pasaulio reitinge užimantis žaidėjas ketvirtfinalyje 7:6(5), 7:6(4) palaužė serbą Dušaną Lajovičių.
Luca Vannis
Luca Vannis / Aircel Chennai Open nuotr.

„Aš jaučiuosi gerai. Tai svajonė, – po pergalės pareiškė L.Vannis. – Laimėjau antrą ATP turo mačą ir dabar esu šalia geriausių turnyro žaidėjų. Manau, kad galiu pasiekti Top 100-ą jeigu ir toliau taip žaisiu.“

L.Vannis pirmą šių varžybų ratą įveikė be kovos, nes iš turnyro išsibraukė pirmas pagal skirstymą ispanas Feliciano Lopezas.

Dėl vietos finale 29-erių metų Italijos tenisininkas kovos su vardinį kvietimą turnyre dalyvauti gavusiu Joao Souza. Brazilas 6:4, 3:6, 6:3 nugalėjo ketvirtą pagal skirstymą argentinietį Leonardo Mayerį.

Kituose ketvirtfinalio mačuose Pablo Cuevas po daugiau nei dvi valandas trukusios kovos 7:6(6), 3:6, 6:2 palaužė ispaną Nicolasą Almagro.

32-ą vietą pasaulio reitinge užimantis P.Cuevas kovos su Santiago Giraldo. 33-ia pasaulio raketė iš Kolumbijos 7:6(4), 7:5 nugalėjo italą Fabio Fogninį.