2017 06 18

Lucas Pouille Štutgarte iškovojo pirmą karjeros titulą ant žolės

16-oji pasaulio raketė Lucas Pouille sekmadienį Štutgarte iškovojo antrą sezono titulą. 23-ejų metų Prancūzijos tenisininkas „Mercedes Cup“ turnyro finale 4:6, 7:6 (7:5), 6:4 nugalėjo 35-erių ispaną Feliciano Lopezą.
Lucas Pouille
Lucas Pouille / „Scanpix“ nuotr.

L.Pouille, kuris į turnyrą pateko gana vėlai sulaukęs vardinio kvietimo, jau pirmame varžybų etape per plauką išsisuko nuo pralaimėjimo, kai stebuklingos reakcijos prie tinklo dėka panaikino Jano-Lennardo Struffo „match point’ą“. Tačiau su nemažai sunkumų šią savaitę susitvarkęs prancūzas visgi tapo „Mercedes Cup“ turnyro čempionu.

16-ajai pasaulio raketei tai antras sezono titulas. Ant žolės dangos vykusiame turnyre L.Pouille triumfavo pirmą kartą karjeroje.

Čempionu tapęs L.Pouille pelnė 250 ATP reitingo taškų ir 112 tūkst. eurų.

Savo ruožtu F.Lopezas Štutgarte tikėjosi iškovoti trečią karjeros titulą ant žolės.