2015 09 27

Lukas Mugevičius sutriuškino varžovą ir pateko į „Challenger“ turnyrą

Lukas Mugevičius iškovojo triuškinančią pergalę Turkijoje vykstančio „Agri Cup“ turnyro atrankoje ir pateko į pagrindines varžybas. 622-ą vietą pasaulio reitinge užimantis lietuvis 6:1, 6:1 nugalėjo metais vyresnį Rusijos tenisininką Ilją Puzakovą.
Lukas Mugevičius
Lukas Mugevičius / Sauliaus Čirbos nuotr.

ATP reitingo neturintis I. Puzakovas susitikime paduodamas padarė net 13 dvigubų klaidų. L.Mugevičius kartą nesusitvarkė su savo padavimų serija, tačiau varžovo padavimų serijas laimėjo net šešis kartus. Mačas truko vos 45-ias minutes.

Už sėkmingai įveiktą kvalifikaciją L.Mugevičius gavo penkis reitingo taškus, o pagrindinėse varžybose gali susitikti su Laurynu Grigeliu. Tai būtų pirmas kartas Lietuvos istorijoje kai „Challenger“ serijos varžybose susitiktų du Lietuvos tenisininkai.

L.Grigelis pagal reitingą pateko į pagrindines varžybas.

Kvalifikaciją sėkmingai įveikę tenisininkai kovos su vardinį kvietimą turnyre dalyvauti gavusiu turku Barisu Ergudenu (ATP 599), L.Grigeliu (ATP 256), vokiečiu Richardu Beckeriu (ATP 480) arba rusu Aslanu Karatsevu (ATP 189).

Turkijoje vykstančiame „Agri Cup“ turnyre pirmu pagal skirstymą žaidėju tapo Rubenas Bemelmansas (ATP 85). Antras Malekas Jaziris (ATP 92).