2014 11 13

Jaunasis Lukas Mugevičius iškopė į „Futures“ turnyro pusfinalį Estijoje

Trečią pergalę iš eilės Estijoje sostinėje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų „III Paf Open“ teniso turnyro vienetų varžybose iškovojo 757-ą vietą pajėgiausių pasaulio tenisininkų ATP reitinge užimantis 19-metis Lukas Mugevičius.
Lukas Mugevičius
Prezidento taurės finalas: Lukas Mugevičius - Maksimas Dubarenka / Alfredo Pliadžio nuotr.

Ketvirtadienį Lietuvos tenisininkas per valandą ir 40 minučių dvejuose setuose – 7:6 (7:3), 6:1 – nugalėjo 34-erių švedą Jacobą Adaktussoną (ATP-740), užsitikrino 6 ATP reitingo taškus bei 502 JAV dolerių čekį.

Šešioliktfinalyje lietuvis trijuose setuose – 7:5, 2:6, 6:0 – įveikė 17-metį korto šeimininką estą Hendriką Inno, o aštuntfinalyje dviejuose setuose – 6:3, 6:1 – privertė pasiduoti 20-metį vokietį Denisą Kapričių (ATP-1605).

L.Mugevičiaus varžovu vienetų varžybų pusfinalyje bus septintas pagal reitingą 17-metis rusas Jevgenijus Tiurnevas (ATP-549), ketvirtfinalyje per 70 minučių 6:3, 6:3 nugalėjęs antrąją raketę 22-ejų metų tautietį Viktorą Baludą (ATP-931).

ITF serijos vyrų teniso turnyro Estijos sostinėje prizų fondą sudaro 10 tūkst. dolerių.