Lukas Mugevičius nugalėjo antrą pagal skirstymą žaidėją „Futures“ turnyre Tunise

Lukas Mugevičius
deuce.lt nuotr. / Lukas Mugevičius
Šaltinis: BNS
0

Staigmeną Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų teniso turnyro „Sportevasion ITF Future Winter Tour“ vienetų varžybose pateikė 20-metis Lukas Mugevičius.

670-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis lietuvis ketvirtadienį aštuntfinalyje 6:3, 2:6, 6:4 įveikė antrąjį reitingą turėjusį 24-erių metų italą Riccardo Sinicropiu (ATP-450) ir pateko į ketvirtfinalį.

Užsitikrinęs 2 ATP reitingo taškus ir 292 dolerių čekį L.Mugevičius dėl vietos pusfinalyje žais su šeštuoju pagal skirstymą 22-jų serbu Danilo Petrovičiumi (ATP-488), kuris antrajame rate 6:3, 6:2 nugalėjo 19-metį italą Antonio Massarą (ATP-2176).

Dvejetų varžybų ketvirtfinalyje iš varžybų pasitraukė ketvirtas pagal skirstymą Luko Mugevičiaus ir brito Toby Martino duetas. Britui patyrus traumą pergalė rezultatu 6:3, 0:1 įskaityta prancūzams Hugo Grenierui ir Elie'ui Rousset'ui.

Turnyro Tunise prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.