2016 09 20

Lukas Mugevičius poroje su italu – ITF turnyro Ukrainoje ketvirtfinalyje

Sėkmingai Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „F4 Futures“ teniso turnyro Ukrainoje dvejetų varžybas pradėjo favoritais laikomas Luko Mugevičiaus ir italo Francesco Ferrari duetas.
Lukas Mugevičius
Lukas Mugevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Antradienį aštuntfinalyje lietuvis poroje su italu per 1 valandą ir 27 minutes 3:6, 7:5, [10:7] privertė pasiduoti Ukrainos tenisininkus Vladislavą Lobaką ir Olegą Prihodką bei užsitikrino 128 JAV dolerių čekį.

Ketvirtfinalyje lietuvio bei italo varžovais bus korto šeimininkai Stanislavas Poplavskis bei Danyla Veremejčiukas, kurie aštuntfinalyje 6:2, 6:4 nugalėjo tautiečius Nikitą Maštakovą ir Vladyslavą Orlovą.

Vienetų varžybas šešioliktfinalyje 515-ą vietą pajėgiausių pasaulio tenisininkų reitinge užimantis ir favoritu laikomas 21–erių metų L. Mugevičius antradienį vos per 51-ą minutę dvejuose setuose – 6:1, 6:1 – sutriuškino 19-metį italą F. Ferrarį (ATP–1592), užsitikrino 1 ATP reitingo tašką bei 172 dolerių čekį.

Aštuntfinalyje Lietuvos tenisininkas susitiks su 23-jų metų Kazachstano atstovu Denisu Jevsejevu (ATP–1009), kuris šešioliktfinalyje per 76 minutes 6:3, 6:3 įveikė 17-metį ukrainietį V. Lobaką (ATP–1748).

ITF serijos vyrų teniso turnyro Čerkasuose prizų fondą sudaro 10 tūkst. dolerių.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius