Luke‘as Saville‘as tapo „Australian Open“ vaikinų turnyro čempionu

Luke'as Saville'as
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Luke'as Saville'as
0

Luke‘as Saville‘as po metų pertraukos vėl sugrįžo į „Australian Open“ vaikinų turnyro finalą ir pagaliau tapo šių varžybų čempionu. Pirmas pagal skirstymą turnyre ir pirmą vietą pasaulio jaunių reitinge užimantis australas finale 6:3, 5:7, 6:4 nugalėjo kanadietį Filipą Peliwo.

„Kai tampi „Australian Open“ čempionu apima puikus jausmas. Ši patirtis man padės ateinančiais metais“, - po pergalės finale kalbėjo L.Saville‘as. „Didesnis spaudimas buvo mano pusėje ir tai, kad man pavyko su tuo susitvarkyti, irgi yra svarbus dalykas.“

Abiem finale žaidusiems vaikinams po kelių dienų sukaks po 18-a metų.

L.Saville‘as tapo pirmu Australijos tenisininku po 2008 metų Bernardo Tomičiaus pasiekimo laimėjusiu „Australian Open“ jaunių vaikinų turnyrą.

L.Saville‘as jaunių karjeroje iš viso iškovojo du „Didžiojo kirčio“ trofėjus. Australas praėjusiais metais tapo ir Vimbldono vaikinų turnyro nugalėtoju.