Luko Mugevičiaus ir amerikiečio duetas „Futures“ turnyro dvejetų varžybų pusfinalyje

Lukas Mugevičius
Alfredo Pliadžio nuotr. / Lukas Mugevičius
Šaltinis: BNS
0

Antrą pergalę Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų teniso turnyro „F25 Futures“ Turkijoje dvejetų varžybose iškovojo ir į pusfinalį pateko favoritu laikimas Luko Mugevičiaus ir amerikiečio Junterio Reese's duetas.

Ketvirtadienį ketvirtfinalyje lietuvis su amerikiečiu 6:3, 6:4 nugalėjo Dominikos Respublikos ir Bolivijos atstovų atitinkamai Roberto Cido ir Federico Zeballoso porą bei užsitikrino po 6 ATP dvejetų reitingo taškus ir 216 JAV dolerių čekį.

Pusfinalyje Lietuvos ir JAV tenisininkai susitiks su staigmeną pateikusiu turko Tunos Altunos ir australo Bradley Mousley'o duetu, kuris ketvirtfinalyje 6:4, 6:3 įveikė trečiąjį reitingą turėjusius prancūzus Benjaminą Bonzį ir Maxime'ą Janvierą.

Vienetų varžybose 585-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje užimantis ir aštuntas pagal skirstymą turnyre 20-metis L. Mugevičius ketvirtadienį ryte nelauktai 3:6, 1:6 pralaimėjo 18-mečiui Lucasui Catarinai (ATP-1264) iš Monako, kuris ATP klasifikacijoje tėra 1264-as, ir tenkinosi 1 ATP reitingo tašku bei 172 JAV dolerių čekiu.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Turkijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. dolerių.