2015 05 20

Luko Mugevičiaus ir rumuno pora – ITF turnyro Rumunijoje dvejetų varžybų pusfinalyje

Antrąją pergalę iš eilės Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų teniso turnyro „F3 Futures“ Rumunijoje dvejetų varžybose iškovojo bei į pusfinalį iškopė ketvirtąjį reitingą turinti Luko Mugevičiaus ir rumuno Lucos Georges Tatomiro pora.
Lukas Mugevičius
Lukas Mugevičius / Alfredo Pliadžio nuotr.

Trečiadienį ketvirtfinalyje lietuvis poroje su rumunu, kurie užsitikrino 127 JAV dolerių čekį, 1:6, 6:2, 10:5 nugalėjo ketvirtąją pagal skirstymą šeimininkų porą – rumunus Andrei'ų Stefaną Apostolą bei Nicolae Frunzą.

Vienetų varžybų pirmajame rate 20-metis L. Mugevičius, kuris pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje užima 588-ą vietą, vienetų varžybų pirmajame rate 2:6, 2:6 pralaimėjo savo porininkui dvejetų varžybose 19--mečiui rumunui L .G. Tatomiru (ATP-961).

ITF serijos vyrų teniso turnyro Rumunijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. dolerių.