2013 02 01

Lyderės iškopė į WTA serijos tarptautinio teniso turnyro Tailande vienetų varžybų ketvirtfinalį

Tailande tęsiasi WTA serijos „PTT Pattaya Open“ tarptautinis moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 235 tūkst. JAV dolerių.
Marija Kirilenko
Marija Kirilenko / „Scanpix“ nuotr.

Ketvirtadienį baigėsi vienetų varžybų aštuntfinalio etapas, kuriame antroji raketė rusė Marija Kirilenko 5:7, 6:2, 6:2 nugalėjo korto šeimininkę Luksika Kumkhum, ketvirtoji pagal reitingą rumunė Sorana Cirstea 6:0, 7:6 (7:3) įveikė Anastasiją Rodionovą iš Australijos, penktoji pagal skirstymą vokietė Sabine Lisicki 7:5, 6:2 privertė pasiduoti Rusijos tenisininkę Aleksandrą Panovą, o septintoji raketė rusė Jelena Vesnina iš tolesnės kovos eliminavo prancūzę Mathildę Johansson – 6:2, 3:6, 6:1.

Pergales tai papt iškovojo bei ketvirtfinalyje žais dar viena rusė, Latvijos atstovė, Naujosios Zelandijos tenisininkė bei japonė:

Nina Bratčikova (Rusija) – 6-Daniela Hantuchova (Slovakija) 6:2, 3:0 – slovakė mažo nebaigė dėl traumos;
Anastasija Sevastova (Latvija) – 8-Heather Watson (D. Britanija) 7:6 (7:4), 4:6, 6:2;
Marina Erakovič (Naujoji Zelandija) – Varatchaya Wongteanchai (Tailandas) 6:3, 7:6 (7:4);
Ayumi Morita (Japonija) – Kimiko Date-Krumm (Japonija) 4:6, 6:4, 6:1.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 40 tūkst. dolerių čekis bei 280 įskaitinių WTA reitingo taškų.