Marcosas Baghdatis nušlavė Alejandrą Fallą ir ketvirtfinalyje kovos su Ričardu Berankiu

Marcosas Baghdatis
„Scanpix“ nuotr. / Marcosas Baghdatis
0

Ričardas Berankis „If Stokholm Open“ turnyro ketvirtfinalyje kovos su 33-ia pasaulio rakete Marcosu Baghdačiu. Kipro tenisininkas aštuntfinalyje 6:0, 3:0 nugalėjo dėl traumos mačo negalėjusį baigti Alejandro Fallą iš Kolumbijos.

A.Falla susitikime negalėjo sėkmingai atlikti padavimų. Po nesėkmingo pirmo padavimo (47 proc. taiklumas) antru bandymu Kolumbijos sportininkas laimėjo vos 13-a procentų taškų. Pats turėjo keturias galimybes laimėti M.Baghdačio padavimus, tačiau jomis nepasinaudojo.

Kipro tenisininkas sezono pradžioje išgarsėjo, kuomet „Australian Open“ turnyre nesutvardęs nusivylimo mače su Stanislasu Wawrinka per minutę sulaužė keturias raketes.

Į ATP 250 serijos turnyro ketvirtfinalį Stokholme taip pat pateko trečias pagal skirstymą Nicolas Almagro iš Ispanijos, Michailas Južnas iš Rusijos ir australas Lleytonas Hewittas.

Turnyro prizinį fondą sudaro 486 tūkst. eurų. Pirmuoju pagal skirstymą varžybose tapo prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga. Antras Tomašas Berdychas.