Marija Šarapova išgyveno pirmame „US Open“ mače, Petrai Kvitovai nepasisekė

Marija Šarapova
„Scanpix“ nuotr. / Marija Šarapova
0

Marija Šarapova pirmame atviro Jungtinių Amerikos Valstijo čempionato rate sutiko britų paauglę Heather Watson. 19 metų Didžiosios Britanijos tenisininkė pirmą setą laimėjo 6:3, antro seto pabaigoje rezultatas buvo lygus 5:5, tačiau lemiamą akimirką geriau žaidė patyrusi Rusijos tenisininkė.

Antro seto pabaigoje M.Šarapova laimėjo du geimus iš eilės ir setą 7:5. Antrame sete išsiveržė į priekį 6:3 ir išsaugojo iniciatyvą iki pat pabaigos 6:3.

Staigmena užfiksuota kitame mače. Vimbldono čempionė Petra Kvitova nusileido Alexandrai Dulgheru. 49-ą vietą pasaulio reitinge užimanti Rumunijos tensininkė šventė pergalę 7:6(3), 6:3.  P.Kvitova padarė net 52 neišprovokuotas klaidas.

Du kart turnyro nugalėtoja Venus Williams 6:4, 6:3 nugalėjo Vesną Dolonts. Pergalę iškovojo ir Vera Zvonareva.