2014 10 23

Marija Šarapova prarado galimybes iškopti į pusfinalį Singapūre

Singapūre tęsiasi baigiamasis „WTA Championships“ serijos 2014 metų sezono moterų teniso turnyras „TEB BNP Paribas“, kuriame aštuonios pajėgiausios sezono žaidėjos varžosi dėl 6,5 mln. JAV dolerių prizų fondo.
Marija Šarapova
Marija Šarapova / „Scanpix“ nuotr.

Antrą pergalę iš eilės Baltojoje grupėje iškovojo lyderė bei aštuntoji pagal skirstymą Caroline Wozniacki iš Danijos, kuri ketvirtadienį per 1 valandą ir 47 minutes dvejuose setuose – 7:5, 6:3 – privertė pasiduoti pirmą nesėkmę patyrusią šeštąją raketę lenkę Agnieszką Radwanską.

Kitame šios grupės mače Vimbldono čempionė bei trečioji pagal reitingą čekė Petra Kvitova per 76 minutes 6:3, 6:2 sutriuškino 2004-aisiais Los Andžele (JAV) baigiamąjį turnyrą laimėjusią antrąją raketė rusę Mariją Šarapovą, kuri prarado visas galimybes patekti į pusfinalį.

Baltosios grupės turnyro lentelė (vieta, tenisininkė, mačai, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis, taškai):

1. Caroline Wozniacki (Danija) 2 2 0 4:1 4
2. Agnieszka Radwanska (Lenkija) 2 1 1 2:2 2
3. Petra Kvitova (Čekija) 2 1 1 2:2 2
4. Marija Šarapova (Rusija) 2 0 2 1:4 0

Į turnyro Singapūre pusfinalį pateks dvi geriausios grupės tenisininkės.