Marinas Čiličius trečiadienį pranešė apie naująjį savo trenerį. Nuo šiol su keturioliktąja pasaulio rakete dirbs legendinis Švedijos tenisininkas Jonas Bjorkmanas.
Marinas Čiličius
Marinas Čiličius / „Scanpix“ nuotr.

Apie tai oficialiai pranešė pats 27-erių metų Kroatijos tenisininkas.

J.Bjorkmanas labiausiai garsėjo kaip puikus dvejetų tenisininkas. Šiose varžybose per visą savo karjerą 54-erių metų švedas iškovojo 54-is titulus ir buvo užlipęs į pirmą vietą ATP reitinge. Vienetų turnyruose J.Bjorkmanas iškovojo 6-is trofėjus, o jo rekordinė vieta pasaulio klasifikacijoje buvo ketvirta.

Pernai J.Bjorkmanas treniravo ir antrąją pasaulio raketę Andy Murray, kai brito pagrindinė trenerė Amelie Mauresmo buvo nėščia ir su savo auklėtiniu negalėjo keliauti po pasaulį.

M.Čiličius per savo karjerą laimėjo 14-a ATP serijos turnyrų, o skambiausią savo pergalę pasiekė 2014 metais, kai tapo vienintelio savo „Didžiojo kirčio“ turnyro – „US Open“ čempionato – nugalėtoju. Visgi paskutinį trofėjų 14-oji pasaulio raketė pelnė beveik prieš metus.

Visai neseniai M.Čiličius išsiskyrė su legendiniu tautiečiu Goranu Ivanisevičiumi, tačiau šis be darbo ilgai neliko – prieš mėnesį jis prisijungė prie aštuntosios pasaulio raketės Tomašo Berdycho komandos.