2012 05 01

Markas Džokovičius pralaimėjo jau pirmame „Serbia Open“ rate

Džokovičių šeimai neteks šiemet džiūgauti pačių rengiamame turnyre. Kiek anksčiau varžybose atsisakė dalyvauti Novakas Džokovičius, o po pirmo rato iš jų pasitraukė ir Markas Džokovičius.
Markas Džokovičius
Markas Džokovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

M.Džokovičius gavo vardinį kvietimą dalyvauti turnyre ir pirmo rato akistatoje 3:6, 1:6 nusileido Filippui Volandriui. Italas oponento padavimus laimėjo keturis kartus, o pats varžovui nesuteikė nė vieno tokio šanso.

„Serbia Open“ organizuoja Džokovičių šeima. Pirmą vietą pasaulio reitinge užimantis Novakas varžybose atsisakė dalyvauti dėl senelio mirties.

Kituose pirmo rato mačuose Dušanas Lajovičius 7:5, 6:4 nugalėjo rusą Jevgenijų Donskojų. Ivanas Dodigas po atkaklios trijų setų kovos 6:2, 6:7(4), 6:4 nugalėjo Adrianą Ungurą.