2017 10 15

Meistrų finale Šanchajuje Rogeris Federeris nugalėjo Rafaelį Nadalį

Rogeris Federeris demonstravo puikią sportinę formą ir Šanchajuje vykusio „Masters“ serijos turnyro finale nugalėjo pirmą pasaulio raketę Rafaelį Nadalį. Šveicarijos tenisininkas šventė pergalę 6:4, 6:3. Finalo mačas truko vos 71-ą minutę.
Rogeris Federeris
Rogeris Federeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

R.Federeris Šanchajaus turnyro čempionu tapo antrą kartą. Pirmą tokį titulą jis šiame turnyre iškovojo 2014-ais metais. Čempionui atiteko daugiau nei milijonas dolerių ir 1000 reitingo taškų.

„Prieš mačą nejaučiau visai jokios įtampos, - kalbėjo R.Federeris. - Tiksliai žinojau kaip noriu žaisti. Viskas pavyko nuo pat pradžių. Toks rezultatas manęs nestebina, nes nuo pat savaitės pradžios man viskas sekėsi gerai.“

Tarpusavio mačuose ir toliau pirmauja R.Nadalis. Ispanas laimėjo 23-is, R.Federeris 15-a mačų.

Žaisdamas ant kietos dangos R.Federeris pasiekė 700-ąją karjeros pergalę.
Legendinis Šveicarijos sportininkas iškovojo jau 27-ą karjeros „Masters“ serijos turnyro čempiono titulą.

Šį sezoną R.Federeris su pirmo reitingo dešimtuko žaidėjais kovojo vienuolika kartų ir pasiekė jau dešimtą pergalę.

Antrą vietą šiuo metu pasaulio reitinge užimantis Rogeris iškovojo jau 94-ą čempiono titulą karjeroje ir pagal šį rodiklį susilygino su antru visų laikų tituluočiausių tenisininkų sąraše esančiu Ivanu Lendlu.