Publikuota: 2012 vasario 20d. 08:27

Milošas Raoničius antrus metus iš eilės tapo San Chosė turnyro nugalėtoju

Milošas Raoničius
„Scanpix“ nuotr. / Milošas Raoničius

Milošas Raoničius apgynė čempiono titulą ir vėl triumfavo San Chosė vykusio ATP 250 serijos „Sap Open“ turnyre. 21 metų Kanados tenisininkas finale 7:6(3), 6:2 nugalėjo Denisą Istominą iš Uzbekistano.

„Jaučiuosi nuostabiai. Tai tikrai kitoks jausmas nei buvo praėjusiais metais, – po pergalės stovėdamas korte kalbėjo M.Raoničius. – Manau, kad šiemet aš geriau suvokiu akimirką ir esu vertesnis titulo.“

Finale pirmas setas klostėsi labai lygiai ir tik pratęsime M.Raoničius sugebėjo išsiveržti į priekį 6:1.

Antrame sete M.Raoničius jau du kartus laimėjo D.Istomino padavimus ir mačą per 79 minutes. Taškais finalą laimėjo 70:44.

M.Raoničius finale po savo padavimų varžovui leido laimėti tik keturis taškus.

M.Raoničius turnyre atliko daugiausiai 61-ą neatremiamą padavimą. Laimėjo net 86 procentus taškų po sėkmingo pirmo padavimo. O savo padavimų seriją pralaimėjo tik kartą iš 42 geimų.

M.Raoničius prisijungė prie Andy Murray, Andy Roddicko, Marko Philippoussiso ir Pete‘o Sampraso. Tik šiems tenisininkams pavyko laimėti vieną seniausių JAV turnyrų dvejus metus iš eilės.