Milošas Raoničius iškovojo pirmą sezono pergalę ant grunto

Milošas Raoničius
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Milošas Raoničius
0

Kanadietis Milošas Raoničius sėkmingai pradėjo trečio šio sezono ATP trofėjaus persekiojimą. Vienuoliktas pagal skirstymą „Barcelona Open“ turnyre žaidėjas 6:4, 7:6(3) nugalėjo Alejandro Fallą iš Kolumbijos.

21 metų M.Raoničius mače atliko septynis neatremiamus padavimus ir išnaudojo tris iš keturių progų tašku laimėti varžovo padavimų serijas. Mačas truko valandą ir 42minutes.

„Tai buvo žingsnis į priekį, - po pergalės kalbėjo M.Raoničius. – Paskutines porą savaičių turėjau geras treniruotes. Nors pasirodymas Monte Karlo turnyre buvo nuviliantis, o šiandien taip pat ne pati geriausia diena, džiaugiuosi, kad patekau į kitą etapą. Jaučiu, kad galiu žaisti geriau ir tai įrodyti turėsiu progą kitame rate.“

Šį sezoną M.Raoničius laimėjo „Aircel Chennai Open“ ir „SAP Open“ turnyrus, iškovojo 18-a pergalių ir patyrė vos keturis pralaimėjimus.

Kitam Kolumbijos atstovui sekėsi geriau. Santiago Giraldo 7:6(3), 6:4 nugalėjo aštuonioliktą pagal skirstymą Denisą Istominą iš Uzbekistano. Mačas truko valandą ir 40 minučių.

Olandas Robinas Haase pirmavo 6:1, 3:2 prieš Sergejų Bubką, kai pastarasis dėl kojos traumos atsisakė tęsti dvikovą.
10-ą kartą Barselonoje vykstančiame ATP 500 serijos turnyre dalyvaujantis Jarkko Nieminenas 6:4, 6:1 nugalėjo ispaną Javierą Marti.

Belgas Steve‘as Darcis po atkaklios dvi valandas ir 36 minutes trukusios kovos 4:6, 7:6(2), 7:6(5) nugalėjo Andrejų Golubevą. S.Darcis kitame rate kovos su ispanu Fernando Verdasco.

Tuo tarpu ukrainietis Sergejus Stachovskis 6:2, 6:3 nugalėjo Jevgenijų Donskojų ir kitame etape susitiks su ketvirta pasaulio rakete Andy Murray.