Milošas Raoničius jau po pirmos kovos baigė pasirodymą Monte Karle

Milošas Raoničius
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Milošas Raoničius
0

Galingi Milošo Raoničiaus padavimai ant Monte Karlo grunto nebuvo tokie pavojingi kaip ant kietos dangos ir kanadietis jau po pirmos kovos baigė pasirodymą šiame ATP 1000 serijos teniso turnyre. M.Raoničius po trijų setų kovos 2:6, 6:3, 3:6 nusileido ispanui Albertui Montanesui.

24-ą vietą pasaulio reitinge užimantis M.Raoničius po pirmo padavimo laimėjo 58 proc. taškų.

71-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis A.Montanesas antrame varžybų rate kovos su Janko Tipsarevičiumi.

13-as pagal skirstymą turnyre Fernandas Verdasco po alinančios trijų setų kovos 4:6, 6:2, 7:5 palaužė belgą Olivierą Rochusą. Mačas truko dvi valandas ir dešimt minučių.

Aleksandras Dolgopolovas 6:2, 6:2 nugalėjo Juaną Ignacio Chelą ir pirmą kartą per trejus metus pateko į antrą Monte Karlo turnyro varžybų ratą. 16-as pagal skirstymą Ukrainos atstovas kitame etape kovos su australu Bernardu Tomičiumi.

Jarkko Nieminenas 6:3, 7:6(3) įveikė Radeką Štepaneką ir antrame varžybų rate susitiks su septynis kart turnyro nugalėtoju Rafaeliu Nadaliu. 48-a pasaulio raketė iš Suomijos dar niekada nėra įveikęs tituluoto ispano.