2012 10 06

Milošas Raoničius nugalėjo Andy Murray ir finale kovos su Kei Nishikoriu

Milošas Raoničius iškovojo vieną didžiausių didžiausią karjeros pergalių. 15-ą pasaulio raketę iš Kanados mače su britu Andy Murray du kartus vos taškas skyrė nuo pralaimėjimo, tačiau M.Raoničius nepalūžo ir „Japan Open“ pusfinalyje šventė pergalę rezultatu 6:3, 6:7(5), 7:6(4). Mačas truko dvi valandas ir 46 minutes.
Milošas Raoničius
Milošas Raoničius / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Kei Nishikoris

Lemiamame trečiame sete A.Murray laimėjo oponento padavimus ir pirmavo 4:1, tačiau nesugebėjo išsaugoti iniciatyvos. Kai rezultatas buvo 6:5 ir padavinėjo M.Raoničius britas turėjo dvi progas laimėti susitikimą.

Neišnaudojęs galimybių laimėti susitikimą čempiono titulą ginęs A.Murray sulaužė raketę. „US Open“ čempionas ir toliau stipriai pyko ant savęs.

Tai buvo trečia abiejų tenisininkų šio sezono akistata ir antra M.Raoničiaus pergalė. Kanadietis pirmą kartą karjeroje nugalėjo trečią pasaulio raketę. Vos 21 metų tenisininkas siekia trečio trofėjaus šį sezoną ir sėkmės atveju gali pakilti į dešimtą vietą ATP reitinge.

Kitu finalo dalyviu tapo varžybų šeimininkas 22 metų Kei Nishikoris. 17-a pasaulio raketė iš Japonijos pusfinalyje užtikrintai 6:2, 6:2 nugalėjo Marcosą Baghdatisą iš Kipro (ATP 46). Mačas truko valandą ir dvi minutes.

Turnyro nugalėtojui atiteks 308 tūkst. dolerių ir 500 reitingo taškų.