2016 01 04

Mišrių porų „Hopmano taurės“ turnyro starte – Ukrainos tenisininkų pergalė

Pergale Australijoje vykstančio aštuonių mišrių ekipų tradicinio „Hopmano taurės“ (Hopman Cup 2016) teniso turnyro varžybas pirmadienį pradėjo Ukrainos atstovai, keturių komandų A grupėje 2:1 įveikę JAV atstovus.
Aleksandras Dolgopolovas
Aleksandras Dolgopolovas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Moterų vienetų varžybose Elina Svitolina 6:4, 6:1 nugalėjo Vicky Duval, vyrų vienetų susitikime Aleksandras Dolgopolovas 6:4, 6:2 privertė pasiduoti Jacką Socką, o E. Svitolinos bei A. Dolgopolovo duetas 2:6, 3:6 pralaimėjo V. Duval ir J. Sockui.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis):

1. Čekija                1 0 3:0
2. Ukraina              1 0 2:1
3. JAV                    0 1 1:2
4. Australija (Gold)  0 1 0:3

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis):

1. Australija (Green)  1 0 3:0
2. Didžioji Britanija    0 0 0:0
2. Prancūzija            0 0 0:0
4. Vokietija              0 1 0:3

Turnyro finale dėl pagrindinio prizo kovos grupių nugalėtojai. 2015 metais šį turnyrą Australijoje pirmą kartą varžybų istorijoje laimėjo Lenkijos komanda, finale 2:1 nugalėjusi šešiskart turnyro čempionus JAV tenisininkus.