2010 10 21

N.Davydenkos nesėkmė „Kremliaus taurės“ teniso turnyro aštuntfinalyje

Rusijos sostinėje tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų „Kremliaus taurės“ teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 2 mln. JAV dolerių.
N.Davydenka baigė pasirodymą „Kremliaus taurės“ turnyre
N.Davydenka baigė pasirodymą „Kremliaus taurės“ turnyre. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nesėkmę vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje trečiadienį patyrė triskart (2004, 2006 ir 2007 metais) šį turnyrą laimėjęs ir šių metų favoritu laikytas Nikolajus Davydenka. Rusas rezultatu 6:7 (6:8), 6:7 (5:7) nusileido Pablo Cuevasui iš Urugvajaus.

Kituose aštuntfinalio mačuose ketvirtąjį reitingą turintis Marcosas Baghdatis iš Kipro 6:4, 6:3 įveikė italą Potito Starace, o penktas pagal skirstymą čekas Radekas Štepanekas 6:3, 6:2 nugalėjo Michailą Kukuškiną iš Kazachstano.

Trečiadienį sužaistas ir paskutinis pirmojo rato mačas, kuriame argentinietis Horacio Zeballosas 4:6, 6:4, 6:3 įveikė praėjusių metų šio turnyro finalininką aštuntąjį pagal reitingą serbą Janko Tipsarevičių.

Be pagrindinio prizo, turnyro Maskvoje nugalėtojui atiteks 181 750 dolerių čekis bei 250 ATP reitingo taškų.

Moterų vienetų varžybų aštuntfinalio barjerą trečiadienį sėkmingai įveikė antroji raketė baltarusė Viktorija Azarenka, septintoji pagal skirstymą rusė Alisa Kleybanova, aštuntąjį reitingą turinti ispanė Maria Jose Martinez-Sanchez bei slovakė Dominika Cibulkova.

Be pagrindinio prizo, moterų vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 157 427 dolerių čekis bei 470 WTA klasifikacijos taškų.