2020 09 16

N.Džokovičiaus sugrįžimas į kortus po diskvalifikacijos pažymėtas lengva pergale

Po teniso pasaulį šokiravusios diskvalifikacijos „US Open“ turnyre Novakas Džokovičius (ATP-1) turėjo daug papildomo laiko pasiruošti sugrįžimui ant grunto. Pirmasis testas, kurį stipriausias planetos tenisininkas laikė „Internazionali BNL d'Italia“ turnyre Romoje, neužtruko.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Serbijos teniso mašina per 1 valandą ir 24 minutes rezultatu 6:3, 6:2 sudorojo kortų šeimininką Salvatorę Caruso (ATP-87) ir iškovojo teisę žaisti turnyro aštuntfinalyje.

Nors tai buvo pirmasis oficialus mačas ant grunto po ilgesnės nei metų pertraukos, Nolei nekilo jokių problemų prie padavimų linijos.

Serbas pirmaisiais padavimais laimėjo net 81, o antraisiais - 69 procentus kamuoliukų.

Triskart varžovo padavimus palaužęs N.Džokovičius į Romos „Masters“ turnyro aštuntfinalį patenka 13-us metus iš eilės. Įdomu tai, kad ir šiame etape serbo niekas nėra sustabdęs - blogiausias tenisininko rezultatas Romoje yra ketvirtfinalis.

Triumfas Italijos sostinėje serbui leistų aplenkį savo amžinąjį varžovą Rafaelį Nadalį (ATP-2) pagal iškovotus „Masters“ trofėjus. Šiuo metu abu tenisininkai tokio rango turnyrus yra laimėję po 35 kartus.

Varžybų aštuntfinalyje N.Džokovičiaus varžovu bus jo tautietis Filipas Krajinovičius (ATP-29) arba italas Marco Cecchinato (ATP-113).