15min be reklamos
2022 01 05, 18:01

N.Džokovičiui – griežtas signalas Australijoje dėl vakcinos: išskraidins namo?

Australijos ministras pirmininkas teigia, kad Serbijos teniso žvaigždė Novakas Džokovičius nebus visateisiškai įleistas į šalį, jei neįrodys, jog negali būti vakcinuotas dėl medicininių priežasčių.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Scottas Morrisonas teigė, jog geriausias pasaulio tenisininkas gali būti įsodintas į artimiausią lėktuvą ir išskraidintas namo, jei nepateiks reikiamų įrodymų.

„Australian Open“ turnyre besirengiantis varžytis N.Džokovičius, kaip buvo pranešama anksčiau, dalyvaus pirmenybėse dėl suteiktos išimties.

Tenisininkai privalo būti vakcinuoti arba pateikti įrodymą, jog to padaryti negali dėl medicininių priežasčių.

„Jei įrodymai nebus pakankami, jam bus pritaikytos taisyklės, kokios yra taikomos visiems, – teigė Australijos premjeras. – Nėra jokių ypatingų taisyklių Novakui Džokovičiui.“

N.Džokovičius nusileido Australijoje ir dabar laukia sprendimo. Jis viešai nekalba apie savo vakcinaciją, tačiau ne kartą praėjusiais metais viešai leido suprasti, jog nėra skiepų šalininkas.

Į situaciją sureagavo ir kiti tenisininkai.

„Manau, kad situacija labai įdomi. Tik tiek pasakysiu“, – teigė australas Alexas de Minauras.

„Manau, kad, jei aš būčiau nevakcinuotas, negaučiau jokių išimčių. Bet sveikinu jį gavus leidimą atvykti ir varžytis“, – teigė britas Jamie Murray'us.

Australijoje COVID-19 užsikrėtimų skaičius šoka į viršų. Daugiau nei 90 proc. australų, vyresnių nei 16 metų amžiaus, yra vakcinuoti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce