N.Džokovičius net nesuprakaitavo – K.Nishikorio trauma atvėrė duris į pusfinalį

Devintoji pasaulio raketė iki ketvirtfinalio susitikimo turėjo atlaikyti net tris 5 setų dvikovas, o galiausiai japono kūnas neatlaikė – jam teko iškelti baltą vėliavą ir praleisti N.Džokovičių į kitą etapą.
Kei Nishikoris ir Novakas Džokovičius
Kei Nishikoris ir Novakas Džokovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

K.Nishikoris mačą nutraukė pralaiminėdamas 1:6, 1:4. Žiūrovai paskutiniuoju vyrų ketvirtfinaliu mėgavosi vos 52 minutes.

Stipriausias Japonijos tenisininkas iki ketvirtfinalio susitikimo aikštelėje prabuvo net 13 valandų ir 47 minutes, o dvikova su P.Carreno-Busta truko ilgiau nei penkias valandas.

Jau nuo pat mačo pradžios K.Nishikoris stokojo energijos, darė daug dvigubų ir neišprovokuotų klaidų, o po pirmojo seto paprašė medicininės pertraukėlės.

Žaidėjui dar buvo masažuojama dešinioji šlaunis, tačiau galiausiai tenisininkas nebesurado prasmės tęsti susitikimo.

Šešis titulus Melburno parke iškovojusi pirmoji pasaulio raketė pateko jau į 34-ąjį „Didžiojo kirčio“ turnyrų pusfinalį.

Nolės pergalių ir pralaimėjimų santykis atvirajame Australijos čempionate yra tikrai įspūdingas – 66 pergalės ir vos 8 nesėkmės.

Pusfinalyje serbo varžovu bus 28-oji turnyro raketė Lucas Pouille, kuris keturių setų kovoje nugalėjo Milošą Raoničių.