2018 06 17

Naujas trofėjus lentynoje – Rogeris Federeris triumfavo Štutgarte

Rogeris Federeris pirmą kartą karjeroje triumfavo Štutgarto ATP 250 serijos turnyre ir iškovojo jau 98-ąjį trofėjų.
Rogeris Federeris
Rogeris Federeris / „Scanpix“/AP nuotr.

Turnyro finale šveicaras 6:4, 7:6(3) nugalėjo Milošą Raoničių ir laimėjo trečią titulą šį sezoną.

Tai buvo jau šešioliktą iš eilės R.Federerio pergalė ant žolės. Štutgarto turnyre jis varžėsi po 11 savaičių pertraukos.

„Esu labai laimingas. Manau, kad iš mano pusės tai buvo geras finalas. Kaip nežaidęs kurį laiką, manau, kad gerai žaidžiau visame turnyre. Man tai geras sugrįžimas“, – po triumfo kalbėjo R.Federeris.

36-erių tenisininkas laimėjo jau 98 trofėjus, 18 jų žaidžiant ant žolės dangos.

Šį sezoną jis jau triumfavo „Australian Open“ ir Roterdamo turnyruose.

Jau patekęs į finalą, R.Federeris pakilo į pirmąją ATP reitingo vietą. Kad ją išlaikytų, šveicaras turės kitą savaitę laimėti Halės turnyrą.

Štutgarto turnyre R.Federeris laimėjo ne tik 250 ATP reitingo taškų, bet ir 117 030 eurų čekį.