2016 09 03

Neužtruko: Serena Williams istorinę pergalę iškovojo per valandą

Geriausia pasaulio tenisininkė Serena Williams iškovojo 307-ąją pergalę „Didžiojo kirčio“ turnyre ir tapo absoliučia rekordininke. Ji pralenkė antroje vietoje likusia Martiną Navratilovą ir nuo šiol yra daugiausiai laimėjusi šios serijų varžybų sportininkė. Jai prireikė vos valandos, kad nugalėtų 47 vietą pasaulio reitinge užimančią Johanną Larsson 6:2, 6:1.
Serena Williams
Serena Williams / USA Today Sports

S.Williams tai jau 17-asis „US Open“ turnyras, o Niujorke ji yra triumfavusi šešis kartus. Praėjusiais metais ji pusfinalyje pralaimėjo Robertai Vinči, o prieš tai trejus metus paeiliui tapo varžybų čempione.

Šiame istoriniame mače amerikietė atliko 6 neliečiamus padavimus, laimėjo 82 proc. savo pirmųjų padavimų, o varžovę palaužė 4 kartus.

Kitame etape amerikietė susitiks su Kazachstano tenisininke Jeroslava Švedova, kuri pasaulio reitinge užima 52 vietą. Jai ketvirtasis „US Open“ etapas yra aukščiausias pasiekimas karjeroje.

Į „US Open“ aštuntfinalį taip pat pateko rumunė Simona Halep. Ji rezultatu 6:1, 2:6, 6:4 įveikė vengrę Timea Baboš. Agnieszka Radwanska iškovojo nesunkią pergalę prieš prancūzę Caroline Garcia 6:2, 6:3.