2011 09 02

Novakas Džokovičius ardo vieną varžovą po kito

Pirmoji pasaulio raketė iškovojo dar vieną triuškinamą pergalę „US Open“ turnyre. N.Džokovičius 6:0, 6:0, 6:2 sunaikino Carlosą Berlocqą. Serbijos tenisininkas varžovo padavimą laimėjo 10 kartų ir įmušė 31-ą vinerį.
Novakas Džkovičius
Novakas Džkovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ivo Karlovičius

Argentinos tenisininkas pirmą geimą laimėjo tik po 66 minučių kovos. Vos tik tai pavyko padaryti C.Berlocqas su plačia šypsena veide iškėlė rankas į viršų, tarsi tai būtų buvusi pagrindinė mačo misija.

24 metų N.Džokovičius siekia tapti šeštu tenisininku, kuriam tais pačiais metais pavyko laimėti tris „Didžiojo kirčio“ turnyrus. Šį sezoną Serbijos pasididžiavimas laimėjo 59-is susitikimus ir patyrė tik du pralaimėjimus.

Nole trečiame varžybų rate susitiks su Nikolajumi Davydenko. Rusijos atstovas po dviejų valandų kovos 6:2, 6:4, 7:5 nugalėjo Potito Starace iš Italijos.

Stiprų pasirodymą tęsia Mardy Fishas. Pirma Jungtinių Amerikos Valstijų raketė 6;2, 6;2, 6:4 nugalėjo sėkmingai kvalifikaciją įveikusį žaidėją iš Turkijos Maleką Jazirį.

M.Fishas vasarą laimėjo turnyrą Atlantoje, Los Andžele ir Monrealyje pateko į finalus. Sinsinatyje pasiekė pusfinalį. Kitame etape M.Fishas žais su Kevinu Andersonu.

Pergalę šventė ir Ivo Karlovičius. Kroatijos milžinas atliko net 29 neatremiamus padavimus ir 6:4, 6:2, 2:6, 7:6(4) nugalėjo tryliktą pagal skirstymą Richardą Gasquet. Kitame rate I.Karlovičius susitiks su Alexandru Dolgopolovu. Ukrainos tenisininkas po dramatiškos penkių setų kovos 6:0, 7:5, 2:6, 5:7, 6:4 nugalėjo Flavio Cipolą iš Italijos.

Kitų susitikimų rezultatai:
(3) R.Federeris (Šveicarija) – D.Sela (Izrealis) 6:3, 6:2, 62;
J.Ferrero (Ispanija) – (7) G.Monfilsas (Prancūzija) 7:6(5), 5:7, 6:7(5), 6:4, 6:4;
(9) T.Berdychas (Čekija) – F.Fognini (Italija) 7:5, 6:0, 6:0;
(11) J.Tsonga (Prancūzija) – S.Bubka (Ukraina) 6:3, 7:5, 6:2;
(19) F.Verdasco (Ispanija) – M.Ilhanas (Turkija) 6:4, 6:3, 6:1;
(20) J.Tipsarevičius (Serbija) – P.Petzschneris (Vokietija) 6:0, 6:3, 3:6, 6:3;
J.Monaco (Argentina) – (23) R.Štepanekas (Čekija) 6:4, 6:1, 2:0 dvikova nutraukta;
(27) M.Čiličius (Kroatija) – B.Tomičius (Australija) 6:1, 6:0, 6:2;
K.Andersonas (P. Afrikos Respublika) - (29) M.Llodra (Prancūzija) 6:1, 6:2, 6:2;
(31) M.Granollersas (Ispanija) - M Kukushkinas (Kazakstanas) 7:5, 6:3, 6:4;
T.Haasas (Vokietija) – A.Falla (Kolumbija) 7:6(5), 6:1, 7:5.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius