2011 09 06

Novakas Džokovičius ir Jo-Wilfriedas Tsonga žengė į „US Open“ ketvirtfinalį

Novakas Džokovičius atlaikė sudėtingą pirmą setą, nugalėjo Alexandrą Dolgopolovą ir pateko į atviro Jungtinių Amerikos Valstijų teniso čempionato ketvirtfinalį.
Novakas Džkovičius
Novakas Džkovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pratęsimo pradžioje Ukrainos tenisininkas pirmavo 4:0, keturis kartus jam tik taško reikėjo iki laimėto seto, tačiau N.Džokovičius kovojo. Serbijos atstovas laimėjo pratęsime, o vėliau jau užtikrintai dominavo aikštėje – 7:6(14), 6:4, 6:2.

Ketvirtfinalyje pirma pasaulio raketė sutiks tėvynainį Janko Tipsarevičių.

„Mes niekada nesame žaidę vienas prieš kitą „Didžiojo kirčio“ turnyruose“, – kalbėjo Nole. „Jis dabar demonstruoja geriausią tenisą karjeroje. Labai pasitiki savimi. Apima keistas jausmas kai žinai, kad teks žaisti prieš vieną geriausių draugų asmeniniame gyvenime.“

J.Tipsarevičius aštunfinalyje po atkaklios kovos 7:5, 6:7(3), 7:5, 6:2 nugalėjo Juaną Carlosą Ferrero.

Sunkią ir gražią pergalę iškovojo Jo-Wilfriedas Tsonga. Prancūzijos žaidėjas 6:4, 6:7(5), 3:6, 6:4, 6:2 nugalėjo geriausią Jungtinių Amerikos Valstijų tenisininką Mardy Fishą.

J.W. Tsonga pirmą kartą karjeroje pateko į „US Open“ ketvirtfinalį kur susitiks su Rogerio Federerio ir Juano Monaco poros nugalėtoju.