2016 01 06

Novakas Džokovičius ir Rafaelis Nadalis nesunkiai pateko į ketvirtfinalį Dohoje

Novakas Džokovičius link 60-ojo karjeros lekia stipriai nuspaudęs akseleratorių. Pirma pasaulio raketė „Qatar ExxonMobil Open“ turnyre 6:2, 6:2 nugalėjo ispaną Fernandą Verdasco. Mačas truko vos 69-ias minutes. Pirmoje turnyro dvikovoje geriausias pasaulio tenisininkas užtruko mažiau nei valandą.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

N.Džokovičius pergalių seriją kovodamas prieš kairiarankius tenisininkus pratęsė iki 19-os. Serbijos tenisininkas kiekviename sete po du kartus laimėjo F.Verdasco padavimų serijas.

Dėl vietos pusfinalyje N.Džokovičius kovos su Leonardo Mayeriu. Argentinos tenisininkas 6:2, 6:4 nugalėjo ispaną Pablo Andujarą. L.Mayeris po sėkmingai atlikto pirmo padavimo iš 28-ių taškų laimėjo net 26-is.

Septintas pagal skirstymą Jeremy Chardy atliko 12-a neliečiamų padavimų ir rezultatu 6:2, 6:4 nugalėjo kitą prancūzą Paulą-Henri Mathieu. Kitame etape J.Chardy susitiks su Ilja Marčenko, kuris 6:4, 6:2 nugalėjo Teimurazą Gabašvilį.

Be didesnio vargo tarp aštuonių geriausių turnyro žaidėjų pateko ir Rafaelis Nadalis. Penkta pasaulio raketė iš Ispanijos užtruko vos valandą ir septynias minutes mače prieš Robiną Haasę. Rafa iškovojo pergalę rezultatu 6:3, 6:2.

Kitame etape R.Nadalis susikaus su Ričardo Berankio skriaudiku Andrejumi Kuznecovu.