Naujausios

Publikuota: 2014 spalio 4d. 11:19

Novakas Džokovičius iškovojo 23-ią pergalę iš eilės ir žais Pekino turnyro finale

Novakas Džokovičius
„Scanpix“ nuotr. / Novakas Džokovičius

Pirma pasaulio raketė Novakas Džokovičius penktą kartą karjeroje žais „China Open“ turnyro finale. Serbijos tenisininkas šių varžybų pusfinalyje 6:3, 6:4 nugalėjo britą Andy Murray ir Pekine vykstančiame turnyre iškovojo jau 23-ą pergalę iš eilės.

Tai buvo šešta N.Džokovičiaus pergalė prieš A.Murray per paskutinius septynis tarpusavio susitikimus. Išviso abu žaidėjai vienas prieš kišą žaidė 22 kartus ir 14 pergalių pasiekė serbas.

A.Murray antrame sete laimėjo oponento padavimus ir išlygino rezultatą 4:4. Tačiau netrukus škotas nesusitvarkė su savais kirčiais ir vėl liko besivejančio vaidmenyje. Nesutvardęs nusivylimo škotas į grindinį ėmė daužyti raketę. Mačas truko valandą ir 37 minutes.

„China Open“ turnyro finale N.Džokovičius žais su Tomašu Berdychu arba tik po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusiu Martinu Kližanu. Šių varžybų čempionu serbas tapo 2009, 2010, 2012 ir 2013 metais.

N.Džokovičius jau ankščiau užsitikrino ir vietą baigiamajame sezono geriausių aštuonių pasaulio tenisininkų turnyre Londone. 27-erių metų žaidėjas šiemet iškovojo 48 pergales ir patyrė 7 pralaimėjimus. N.Džokovičius tapo Vimbldono čempionu, taip pat laimėjo ATP 1000 serijos turnyrus Indian Velse, Majamyje ir Romoje.
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Verslas

Radviliškyje gaminami žaisliniai baldai tenka britams ir švedams, lietuviams – tik kiniški

Tiesiogiai 24sek

Sezono uždarymo šventė: LKL titulai byra žalgiriečiams

Tiesiogiai Sportas

Favoritai prieš autsaiderius: Urugvajus – Saudo Arabija

Verslas

Prognozė Z kartai: už būstą ir jo nuomą mokės daugiau, bet turės savus greičiau

Filmo apie V.Alekną premjera: širdžių čempioną sveikino ir žmona, ir diską mėtantys jo sūnūs

LKL sezono uždarymo šventės nepraleidusi Vilma Javtokienė: „Būti krepšininko žmona nėra lengva“

15min iš Maskvos Sportas

Pergalės, išvedusios Rusiją iš proto, V.Putinas nepamatė

Vilniuje apvogta R.Žiogo žmona liko be švarko ir automobilio rakto: „Nusisukau vos sekundei“

Taivano menininkas kuria itin detalias miniatūras

Verslas

Ginčus sukėlusią įstiklintą terasą savininkas nusprendė išnuomoti už 2 tūkst. eurų

15min recenzija Kultūra

Paskutinis švarus lapas: pirmosios Rygos bienalės išbandymai ir mitologija