2011 11 10

Novakas Džokovičius iškovojo pergalę, paaiškėjo visi finalinio ATP turnyro dalyviai

Pirma pasaulio raketė iš Serbijos Novakas Džokovičius atsitiesė po pralaimėto pirmo seto ir nugalėjo tėvynainį Viktorą Troickį. Nole šventė pergalę 4:6, 6:3, 6:1 ir pateko į Paryžiuje vykstančio „BNP Paribas Masters“ turnyro ketvirtfinalį.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

N.Džokovičius mače padarė net 44 neišprovokuotas klaidas ir atliko 28 vinerius. Pirmas pagal skirstymą turnyre tenisininkas pirmame sete du kartus pralaimėjo savo padavimus.

Trečiame sete „Australian Open“, Vimbldono ir „US Open“ čempionas pirmavo 4:0.

„Esu patenkintas kaip klostosi mano reikalai“, - po pergalės kalbėjo N.Džokovičius. „Tai tik antras mano turnyras uždarose patalpose nuo praėjusių metų gruodžio. Man vis dar reikia laiko prisitaikyti.“

Andy Murray užtikrintai 6:2, 6:2 nugalėjo Andy Roddicką ir taip pat pateko į ketvirtfinalį. A.Roddickas pirmą kartą nuo 2001 metų sezoną baigs už pirmo ATP dešimtuko ribos.

„Susitikimą pradėjau gerai, o tai akistatoje su juo visada yra svarbu“, - sėkmingą pasirodymą analizavo A.Murray. „Kai anksti laimėjau jo padavimą galėjau daug ką diktuoti žaidime.“

Geriausias Didžiosios Britanijos tenisininkas kitame etape kovos su Tomašu Berdychu kuris 7:5, 6:4 nugalėjo Janko Tipsarevičių.

Po šio mačo paaiškėjo likę trys žaidėjai kurie dalyvaus finaliniame sezono ATP turnyre Londone – T.Berdychas, Jo-Wilfriedas Tsonga ir Mardy Fishas.

Kitame mače Davidas Ferreras užtikrintai 6:3, 6:2 nugalėjo Aleksandrą Dolgopolovą.