TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Novakas Džokovičius iškovojo pirmą sezono trofėjų

Novakas Džokovičius už pergalę turnyre gavo ir 250 tūkstančių JAV dolerių
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Novakas Džokovičius už pergalę turnyre gavo ir 250 tūkstančių JAV dolerių
Šaltinis: BNS
0

Jungtiniuose Arabų Emyratuose pasibaigusį parodomąjį vyrų teniso turnyrą (Mubadala World Tennis Championship) laimėjo ATP reitingo lyderis serbas Novakas Džokovičius.

Šeštadienį finale pajėgiausias planetos tenisininkas 6:7 (4:7), 6:3, 6:4 privertė pasiduoti ispaną Nicolasą Almagro, kuris turnyre pakeitė dėl ligos iš varžybų pasitraukusį tautietį Rafaelį Nadalį.

Trečiąją vietą turnyre užėmė kitas ispanas Davidas Ferreras, mažajame finale 7:6 (7:4), 6:2 įveikęs serbą Janko Tipsarevičių.

Penktadienį pusfinalyje N. Džokovičius 6:0, 6:3 nugalėjo Davidą Fererą, o N. Almagro 2:6, 7:6 (7:3), 6:2 palaužė J. Tipsarevičiaus pasipriešinimą.