Novakas Džokovičius įspūdingai įsiveržė į pusfinalį

Novakas Džkovičius
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Novakas Džkovičius
0

Novakas Džokovičius pratęsė pergalių seriją prieš Gaelį Monfilsą iki septynių. „Rogers Cup“ turnyro ketvirtfinalyje pirmoji pasaulio raketė 6:2, 6:1 sutriuškino penktuoju turnyre skirstytą prancūzą. Kitame etape N.Džokovičius susitiks su dar vienu prancūzu - Jo-Wilfriedu Tsonga.

Noles ir Lamonfo akistata žadėjo didelę intrigą, tačiau ji išgaravo jau pačioje pradžioje. Rezultatas buvo 2:2, tada, N.Džokovičius laimėjo devynis geimus iš eilės ir nugalėtojas nekėlė abejonių. Mačas truko valandą ir 14 minučių.

„Be abejonės aš sužaidžiau geriausią turnyro mačą“, – pareiškė 24 metų serbas. „Kai rezultatas buvo 2:2, man sunkiai pavyko apginti padavimą, tačiau iškart laimėjau oponento padavimą ir tada viskas ėmė klostytis puikiai. 9 ar 10 geimų iš eilės. Esu labai patenkintas kaip progresuoju.“

Serbijos žvaigždė šį sezoną iškovojo 51-ą pergalę ir patyrė tik vieną pralaimėjimą. Monrealyje jis siekia jau penkto ATP 1000 serijos turnyro nugalėtojo titulo.

Jo-Wilfriedas Tsonga dar kartą pademonstravo gerą žaidimą. Prieš tai įveikęs du kart turnyro čempioną Rogerį Federerį, prancūzas ketvirtfinalyje 6:4, 6:4 patiesė Nicolasą Almagro. Mačas truko valandą ir 28 minutes.

Ali vadinamas tenisininkas 70 procentų taškų laimėjo po savo padavimo. Pabaigoje, N.Almagro turėjo tris galimybes tašku laimėti prancūzo padavimą tačiau jomis nepasinaudojo.

„Aš buvau šiek tiek pavargęs. Pritrūkau energijos. Prieš tai vykęs mačas pareikalavo daug jėgų. Todėl šiandien buvau lėtesnis“, – pasakojo penktą kartą iš tiek pat galimų savo varžovą įveikęs J.W.Tsonga. „Didžiausią dėmesį sutelkiau savo padavimams.“

J.W.Tsonga antrą kartą pateko į Monrealyje vykstančio turnyro pusfinalį. 26 metų tenisininkas siekia pirmo titulo 2011 metais. N.Džokovičius ir J.W. Tsonga išviso žaidė 8 kartus. Penkias pergales iškovojo prancūzas, tris serbas.