2012 04 21

Novakas Džokovičius nugalėjo Tomašą Berdychą ir pateko į finalą

Novakas Džokovičius antrą kartą karjeroje pasiekė Monte Karle vykstančio ATP 1000 serijos turnyro finalą. Pirma pasaulio raketė iš Serbijos pusfinalyje 4:6, 6:3, 6:2 nugalėjo gerą sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantį Tomašą Berdychą.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Scanpix“ nuotr.

Čekijos tenisininkas pradžioje atsiliko 2:4, tačiau tuomet laimėjo keturis geimus iš eilės ir pirmą setą. Antro seto pradžioje N.Džokovičius laimėjo varžovo padavimų seriją ir išlygino mačo rezultatą. Lemiamame sete serbas dar labiau pasitempė ir pirmavo 4:0. Susitikimas vyko pučiant stipriam vėjui.

„Tai ko gero buvo vienos iš sudėtingiausių sąlygų per kurias man yra tekę žaisti, – pareiškė N.Džokovičius. – pūtė labai stiprus vėjas. Kamuoliukas keitė kryptį. Negalėjai nuspėti kur jis nusileis. Buvo tikrai sunku. Tačiau trečiame sete aš žaidžiau gerai.“

Belgrade gimęs tenisininkas dar niekada nėra laimėjęs „Monte-Carlo Rolex Masters“ turnyro. Dėl čempiono titulo jis kovos su Rafaeliu Nadaliu. Septynis kart šio turnyro čempionas pusfinalyje 6:3, 6:4 nugalėjo Gillesą Simoną.