2017 03 15

Novakas Džokovičius palaužė Juaną Martiną del Potro ir tęsia 2014-ais pradėtą seriją

Ketvirto čempiono titulo iš eilės Indian Velse siekiantis Novakas Džokovičius iškovojo sunkią ir emocingą pergalę „BNP Paribas Open“ turnyre. Antroji pasaulio raketė 7:5, 4:6, 6:1 nugalėjo argentinietį Juaną Martiną del Potro. Mačas truko dvi valandas ir 18-a minučių.

Pilnai užpildytame stadione susirinkusius aistruolius abu tenisininkai pradžiugino puikiu žaidimu. Tai buvo antra abiejų akistata per dvi savaites. Jie buvo susitikę Akapulke vykusiame turnyre ir tuomet pergalę taip pat po trijų setų kovos iškovojo N.Džokovičius. Serbas tarpusavio akistatose su J.M. del Potro pirmauja 13:3.

Antrą vietą pasaulio reitinge užimantis N.Džokovičius pačioje susitikimo pradžioje pralaimėjo savo padavimų seriją, tačiau vėliau su varžovo kirčiais susitvarkė du kartus ir laimėjo pirmą setą.

Antrame sete J.M. del Potro pirmavo 4:1 ir nors ir su trikdžiais, bet sugebėjo išlaikyti persvarą.

Trečias setas priklausė vienam žaidėjui. Nole du kartus laimėjo J.M. del Potro padavimų serijas ir iškovojo svarbią pergalę. Tai jau 49-a jo pergalė Indian Velso turnyre. Įdomu, kad J.M. del Potro kol kas yra paskutinis žaidėjas kuriam šiame turnyre pavyko nugalėti N.Džokovičių ir tai įvyko 2013-ųjų metų turnyro pusfinalyje.

N.Džokovičius kaip Rafaelis Nadalis, Rogeris Federeris pateko į tą pačią turnyro žaidėjų tinklelio pusę Indian Velse. Ši dalis iškart buvo pakrikštyta tikra mirtininkų grupe. Nes ketvirtame varžybų rate R.Nadalis kovos su R.Federeriu. O N.Džokovičius susitiks su Nicku Kyrgiosu. 15-as pagal skirstymą Australijos tenisininkas 6:3, 6:4 nugalėjo 18-ą pagal skirstymą turnyre Alexanderą Zverevą.