2012 08 13

Novakas Džokovičius trečią kartą tapo ATP serijos Toronto teniso turnyro nugalėtoju

Kanadoje pasibaigusio ATP serijos „Rogers Cup“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtojo titulą apgynė bei trečią kartą šiame turnyre triumfavo favoritas serbas Novakas Džokovičius, finale per 61 minutė 6:3, 6:2 įveikęs keturioliktą pagal reitingą prancūzą Richard'ą Gasquet'ą.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo trečiasis šiemet bei 31-asis per visą karjerą Serbijos tenisininko laimėtas ATP serijos turnyras, o pirmą kartą Toronte jis triumfavo 2007 metais.

Kartu su pagrindiniu prizu N. Džokovičiui atiteko 522 500 JAV dolerių čekis bei 1000 ATP klasifikacijos taškų.

R. Gasquet'as, kuris 2006 šio turnyro finale pralaimėjo šveicarui Rogeriui Federeriui, tenkinosi 254 200 dolerių piniginiu prizo bei 600 ATP reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo Londono olimpiados čempionai dvyniai Bobas ir Mike'as Bryanai. Antroji pagal skirstymą JAV tenisininkų pora finale 6:1, 4:6, 12:10 privertė pasiduoti aštuntąją porą iš Ispanijos – Marcelį Granollersą bei Marcą Lopezą.