Publikuota: 2012 balandžio 18d. 15:53

Novakas Džokovičius užtikrintai pradėjo Monte Karlo kampaniją

Novakas Džokovičius
„Scanpix“ nuotr. / Novakas Džokovičius

Pirma pasaulio raketė Novakas Džokovičius Monte Karle vykstančiame ATP 1000 serijos turnyro starte 6:1, 6:4 nugalėjo italą Andreasą Seppį.

N.Džokovičius galingai pradėjo susitikimą, du kartus laimėjo varžovo padavimus ir išsiveržė į priekį 5:0. Tačiau vėliau žaidimas tapo lygesnis ir serbo pergalei prieš 44-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantį italą prireikė 88 minučių.

Trečiame varžybų rate N.Džokovičius žais su Aleksandru Dolgopolovu. 16-as pagal skirstymą Ukrainos atstovas po permainingos kovos 6:2, 5:7, 6:1 nugalėjo australą Bernardą Tomičių.

Užtikrintą pergalę iškovojo Gillesas Simonas. Devintas pagal skirstymą prancūzas 6:3, 6:0 nugalėjo po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusį portugalą Fredericą Gilą.

G.Simonas trečiame varžybų rate kovos su septintu pagal skirstymą Janko Tipsarevičiumi. Serbas 6:2, 6:3 įveikė Albertą Montanesą.

Sėkmingą pasirodymą tęsia Julienas Benneteau. Prancūzijos atstovas 6:4, 6:3 nugalėjo penkioliktą pagal skirstymą Jurgeną Melzerį.