2019 01 05

Nuostabią savaitę Dohoje R.Bautista-Agutas vainikavo pergale finale

Ispanas R.Bautista-Agutas (ATP-24) galėjo tik pasvajoti, kad 2019 metai tenisininkui prasidės taip sėkmingai – „Qatar ExxonMobil Open“ turnyro ketvirtfinalyje jis nugalėjo Staną Wawrinką, pusfinalyje palaužė pirmą pasaulio raketę Novaką Džokovičių, o galiausiai finale įveikė ir čeką Tomašą Berdychą.
Roberto Bautista-Agutas ir Tomašas Berdychas
Roberto Bautista-Agutas ir Tomašas Berdychas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ispanas šeštadienio finale 6:4, 3:6, 6:3 palaužė T.Berdychą (ATP-71) ir iškovojo pirmą titulą Dohoje.

30-metis tenisininkas jau ketvirtus metus paeiliui laimi titulą per pirmą sezono mėnesį. Bautista-Agutas taip pat prisijungė prie tokių garsių ispanų kaip Rafaelis Nadalis ar Davidas Ferreras, kuriems yra pavykę triumfuoti Dohoje.

Praėjusiame sezone ATP titulus Bautista-Agutas iškovojo dukart, o vienas iš jų buvo didžiausias karjeroje – ATP 500 taškų turnyro trofėjus Dubajuje. Tačiau įvairios traumos, patirtos sezono eigoje, privertė žaidėją praleisti net tris „Masters“ serijos turnyrus ir Vimbldoną.

To pasekoje trečioji Ispanijos raketė buvo nukritęs į 28-ą vietą – žemiausią reitinge nuo 2014-ų metų.

250 ATP reitingo taškų įsirašiusiam R.Bautistai-Agutui ilsėtis nebus kada – jau kitą savaitę tenisininkas pradeda titulo gynybą Oklende, Naujojoje Zelandijoje.