2012 01 08

Oklendo turnyro nugalėtoja tapo Zheng Jie

Neskirstyta Kinijos tenisininkė Zheng Jie tapo Oklendo moterų teniso turnyro nugalėtoja. Tai ketvirtas 48-os pasaulio raketės titulas ir pirmas nuo 2006 metų. Z.Jie finale įskaityta pergalė prieš trečiame sete žaisti atsisakiusią Flavią Pennettą.
Zheng Jie
Zheng Jie / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Flavia Pennetta

28 metų tenisininkė pirmavo 2:6, 6:3, 2:0 kai oponentė iš Italijos dėl nugaros skausmų pareiškė nebegalinti tęsti susitikimo.

Ketvirta pagal skirstymą F.Pennetta užtikrintai laimėjo pirmą setą, antro pradžioje dar kartą laimėjo varžovės padavimų seriją. Tačiau netrukus ji ėmė jausti nepatogumus, ypatingai atlikdama padavimus. 29 metų Italijos tenisininkė tris kartus antrame sete kvietėsi medicininę pagalbą. Z.Jie išnaudojo galimybę ir persvėrė rezultatą savo naudai.

„Aš vis tiek esu patenkinta“, – po nesėkmingai susiklosčiusio finalo kalbėjo F.Pennetta. „Tai vis vien buvo gera savaitė man.“

Oklendo turnyro finalas turėjo vykti šeštadienį, tačiau dėl lietaus buvo nukeltas į sekmadienį ir įvyko uždarose patalpose. Turnyro nugalėtojai atiteko 280 reitingo taškų ir 37 tūkst. dolerių.