2012 08 09

Paaiškėjo penkios WTA serijos moterų teniso turnyro Monrealyje vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvės

Kanadoje tęsiasi WTA serijos „Rogers Cup“ tarptautinis moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,16 mln. JAV dolerių.
Petra Kvitova
Petra Kvitova / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vienetų varžybų šešioliktfinalyje ketvirtoji raketė australė Samantha Stosur 7:5, 4:4 įveikė mačo dėl traumos nebaigusią rumunę Simoną Halep, penktoji pagal reitingą čekė Petra Kvitova 4:6, 7:6 (7:0), 6:0 nugalėjo Kseniją Pervak iš Kazachstano, aštuntoji pagal skirstymą italė Sara Errani 6:3, 6:2 sutriuškino slovakę Janą Cepelovą, šešioliktoji raketė čekė Lucie Šafaržova 6:4, 6:4 privertė pasiduoti Kazachstano tenisininkę Sesil Karatantčevą, PAR atstovei Chanellei Scheepers nebaigtame mače buvo įskaityta pergalė prieš traumą patyrusią italę Flavią Pennettą – 1:4.

Pirmojo rato mačuose pergales iškovojo bei į vienetų varžybų šešioliktfinalio etapą trečiadienį iškopė šios tenisininkės:

Christina McHale (JAV) – Arantxa Rus (Olandija) 3:6, 6:1, 6:3;
Peng Shuai (Kinija) – Aravane Rezai (Prancūzija) 7:6 (7:5), 6:3;
Mona Barthel (Vokietija) – Timea Baboš (Vengrija) 6:4, 5:7, 7:6 (7:5);
Varvara Lepchenko (JAV) – Anastasija Pavliučenkova (Rusija) 6:2, 6:3;
Kiki Bertens (Olandija) – Nadežda Petrova (Rusija) 3:6, 7:6 (7:4), 6:4;
Eugenie Bouchard (Kanada) – Shahar Peer (Izraelis) 3:6, 6:2, 7:5.

Be pagrindinio prizo nugalėtojai atiteks 385 tūkst. dolerių čekis bei 900 WTA klasifikacijos taškų.