15min be reklamos
2022 12 01, 16:28

Paaiškėjo pirmasis Novako Džokovičiaus turnyras 2023 metais

Įspūdingu stiliumi 2022-ųjų metų sezoną baigęs vienas geriausių planetos tenisininkų Novakas Džokovičius (ATP-5) jau dėliojasi kitų metų planus.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Oficialiame tenisininko puslapyje paaiškėjo ir pirmasis kitų metų serbo turnyras – juo taps ATP 250 varžybos Adelaidėje, Australijoje.

Turnyras vyks sausio 2-8 dienomis ir turėtų tapti puikiu pasiruošimu prieš „Australian Open“ turnyrą, kuriame Nolė sieks jau 10-ojo karjeros titulo.

2022-ų metų pradžioje nuo COVID-19 nesiskiepijantis N.Džokovičius buvo deportuotas iš Australijos, o tenisininkui grėsė ir bent keleto metų draudimas atvykti į šalį, tačiau šalies vyriausybė galiausiai priėmė sprendimą atverti savo duris vienam geriausių visų laikų teniso žaidėjų.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Novakas Džokovičius palieka Melburną
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Novakas Džokovičius palieka Melburną

Adelaidėje kitų metų pradžioje varžysis ir tokie tenisininkai kaip Daniilas Medvedevas (ATP-7) ar Jannikas Sinneris (ATP-15). Tuo pačiu metu pirmą kartą bus surengtos ir komandinės „United Cup“ varžybos trijuose skirtinguose Australijos miestuose.

Permainingą 2022 metų sezoną Serbijos teniso titanas baigė itin aukšta nata, laimėdamas "Nitto ATP Finals" pirmenybes Turine (Italija).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce