2018 05 26

Paaiškėjo R.Berankio ir A.Zverevo „Roland Garros“ turnyre akistatos laikas

Jau sekmadienį pasirodymą „Roland Garros“ turnyre pradės pirmoji Lietuvos raketė Ričardas Berankis.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / SEB arenos nuotr.

Antrajame sezono „Didžiojo kirčio“ turnyre lietuvis startuos akistata su Alexanderiu Zverevu.

Tenisininkų mačas numatomas sekmadienį 17:00 val. Lietuvos laiku. Tiesa, užsitęsus kitiems susitikimams, mačas gali prasidėti vėliau.

R.Berankis sveiksta po pėdos traumos. Uždegimas užsitęsė, todėl jis „Roland Garros“ turnyrą pasitinka nesužaidęs nė vieno mačo ant grunto.

A.Zverevas ant šios dangus sužaidė 18-a mačų ir iškovojo 16-a pergalių. 21-erių metų Vokietijos teniso žvaigždė tapo Madrido „Masters“ turnyro nugalėtoju. Jis laimėjo ir „BMW Open“ turnyrą.

A.Zverevas „Roland Garros“ tuernyre yra antras pagal skirstymą žaidėjas. Tai reiškia, kad aukštesnį reitingą už jį turi tik Rafaelis Nadalis.

Tiesa „Roland Garros“ turnyras visada buvo ne itin sėkmingas lietuviui. „Didžiojo kirčio“ turnyre ant grunto Ričardas dalyvavo net keturis kartus ir visus kartus nesugebėjo įveikti pirmo rato.

Poros nugalėtojas antrame varžybų rate kovos su Jano Vedselio ir Dušano Lajovičiaus poros nugalėtoju.