2017 09 18 /21:10

Paaiškėjo Ričardo Berankio varžovas pirmame Sankt Peterburgo turnyro rate

Ričardas Berankis ATP 250 serijos turnyrą Sankt Peterburge pradės akistata su 296-ą vietą pasaulio reitinge užimančiu Danieliu Masuru. Vokietijos tenisininkas sėkmingai įveikė atrankos etapą, o lietuvis į pagrindines varžybas pateko su apsaugotu reitingu. R.Berankis ATP klasifikacijoje 177-as.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / Ulysse El nuotr.

Šios poros nugalėtojas antrame rate kovos penktu pagal skirstymą vokiečiu Philippu Kohlschreiberiu (ATP 34) arba vardinį kvietimą turnyre dalyvauti gavusiu rusu Evgenijumi Tiurnevu (ATP 548).

Už pergalę pirmame rate tenisininkai gaus 20 reitingo taškų. Turnyro čempionui atiteks 250 reitingo taškų.

Lietuvio ir vokiečio mačas numatomas antradienį 13-ą valandą Lietuvos laiku.

R.Berankis šiose varžybose sieks nutraukti keturių pralaimėjimų iš eilės seriją. Šį sezoną 27-erių metų lietuvis iškovojo 13-a pergalių ir patyrė 14-a pralaimėjimų.

Visą „ST.Petersburg Open“ turnyro lentelę rasite čia. Turnyro prizinį fondą sudaro daugiau nei milijonas dolerių. Tai viena didžiausių piniginių sumų visuose ATP 250 serijos turnyruose.

Sankt Peterburgo turnyro atranką sėkmingai įveikė Ernestas Gulbis (ATP 212). Latvijos tenisininkas pirmame rate susitiks su irgi po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusiu britu Liamu Broady (ATP 242).