Palaikomas Marijos Šarapovos pirmą titulą ant žolės iškovojo Grigoras Dimitrovas

Grigoras Dimitrovas laimėjo pirmą turnyrą ant žolės
„Scanpix“ nuotr. / Grigoras Dimitrovas laimėjo pirmą turnyrą ant žolės
0

Ketvirtas pagal skirstymą Bulgarijos tenisininkas Grigoras Dimitrovas po dramatiškos kovos ir trijų pratęsimų 6:7(8), 7:6(1), 7:6(6) nugalėjo Feliciano Lopezą ir tapo Londone vykusio „Aegon Championships“ čempionato nugalėtoju.

G.Dimitrovas pirmą kartą karjeroje laimėjo turnyrą ant žolės. Šį sezoną tai jau trečias bulgaro laimėtas turnyras ant skirtingos dangos. Pasaulio reitinge jis užima 13-ą vietą.

Antro seto pabaigoje F.Lopezą vos taškas skyrė nuo pergalės, tačiau 32-ejų metų Ispanijos tenisininkui nepavyko iškovoti dešimtojo ATP varžybų nugalėtojo titulo.

„Aegon Championships“ turnyro finalą stebėjo ir G.Dimitrovo širdies draugė Marija Šarapova.