2019 03 14

Pasipriešinimo nesulaukiantis R.Nadalis pateko į Indian Velso ketvirtfinalį

Antroji pasaulio raketė Rafaelis Nadalis „BNP Paribas Open“ ketvirtfinalį pasiekė po trijų metų pertraukos.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Rafaelis Nadalis

Ispanas turnyro aštuntfinalyje 6:3, 6:4 nugalėjo serbą Filipą Krajinovičių (ATP-113), kuris dar kvalifikacijoje įveikė Ričardą Berankį.

Per pirmuosius du susitikimus prieš J.Donaldsoną ir D.Schwartzmaną iš viso pralaimėjęs tik šešis geimus, šios dienos savo pasirodymu Rafa nebuvo pilnai patenkintas.

„Žaidžiau šiek tiek blogiau nei praeitame mače. Galbūt ir dėl oro sąlygų – šiandien buvo vėjuota. Tačiau apskritai, esu patenkintas dar viena iškovota pergale“.

Jeigu pirmieji Indian Velso testai Rafai didelio įspūdžio sukelti neturėjo, tai varžybų pusfinalyje ispanas greičiausiai kausis su amžinu varžovu Rogeriu Federeriu. Tiesa, kad tai įvyktų, abu tenisininkai turės įveikti ketvirtfinalio barjerą.

„BNP Paribas Open“ turnyrą 32-ejų tenisininkas laimėjo tris kartus – 2007, 2009 ir 2013 metais.

Ketvirtfinalyje Rafos oponentu bus Karenas Khachanovas (ATP-13) arba Johnas Isneris (ATP-9).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius