2019 07 15

Patriukšmauti Švedijoje nepavyko – L.Grigelis liko per plauką nuo pagrindinio turnyro

Antrajai Lietuvos raketei Laurynui Grigeliui (ATP-295) nepavyko nutraukti aštuonis metus trukusios tylos ir prasibrauti į pagrindines ATP turnyro varžybas.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Elvio Žaldario nuotr.

Lietuvis antrame kvalifikacijos į ATP 250 taškų turnyrą Bastade etape 6:1, 2:6, 1:6 nusileido penktajai atrankos raketei Constantui Lestienne'ui (ATP-198).

Susitikimas truko 1 valandą ir 28 minutes, tačiau turėjo dvi labai skirtingas puses.

Pirmoji priklausė lietuviui, kuris į pagrindines ATP turnyro varžybas siekė patekti pirmą kartą nuo 2011-ųjų metų. Tuomet Laurynas varžėsi ATP turnyre Los Andžele, prieš tai įveikęs tris kvalifikacinius etapus.

Tai buvo pirmas ir kol kas vienintelis lietuvio mačas ATP turnyre. Dar keletą kartų tenisininkas krito lemiamuose atrankos etapuose.

organizatorių nuotr./Laurynas Grigelis

Vos keturis taškus paduodant pirmajame sete pralaimėjęs L.Grigelis turėjo auksinę galimybę išsiveržti į priekį ir antrajame, tačiau neišnaudojo trijų break point'ų,

Atrodo, jog būtent po šio geimo emocinį pranašumą įgijo prancūzas, kuris nuo antrojo seto pradžios laimėjo net 12 geimų iš 15.

Priminsime, kad vakar L.Grigelis nugalėjo antrą kvalifikacijos raketę Joao Dominguesą (ATP-172) iš Portugalijos.

Už šią pergalę tenisininkas bus apdovanotas 6 ATP reitingo taškais ir 2,555 eurų piniginiu prizu.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius