2016 10 27

Paulina Bakaitė pateko į ketvirtfinalį teniso turnyre Japonijoje

Vilniaus teniso akademijos tenisininkė Paulina Bakaitė sėkmingai veržiasi į priekį teniso turnyre Japonijoje.
Paulina Bakaitė
Paulina Bakaitė / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Paulina Bakaitė

Spalio 25-30 d. Nagoya mieste vyksta ITF serijos antros kategorijos turnyras, kuriame sėkmingai varžosi vilnietė Paulina Bakaitė. Nugalėjusi japones Miyu Nakashima 6:3 6:1 ir Yuzuka Shimizu 6:2 6:1 P.Bakaitė pateko į turnyro ketvirtfinalį.

Sėkmė šypsojosi ir dvejetuose. Šioje grupėje Paulina Bakaitė ir amerikietė Mimi Levine nugalėjo Japonijos atstoves Otoha Aoki ir Marie Shinda rezultatu 5:7 6:2 10/4 ir iškovojo teisę žaisti dvejetų ketvirtfinalyje.

Rytoj P.Bakaitė toliau tęs teniso kovas Nagoya turnyre, o iš kart po Japonijos sportininkė vyks į Izraelį, kuriame planuoja dalyvauti dvejose ITF serijos antros kategorijos turnyruose.

Prieš metus tame pačiame turnyre Paulina Bakaitė ir Gerda Zykutė finalinėje dvikovoje nugalėjo Didžiosios Britanijos atstoves Megan Davies ir Eden Richardson.

17-metė Vilniaus teniso akademijos auklėtinė P. Bakaitė šiuo metu pasaulio jaunių reitinge užima 207 vietą.